Butelka szklana CASNO ERIE 320 ml z PODWÓJNYMI ŚCIANKAMI różowa

Kolor Różowy
Pojemność (ml) 320
Materiał Szkło borokrzemowe
Wysokość (cm) 19,9 cm
Średnica (cm) 6,6 cm
Gwarancja (msc) 24
Podwójne ścianki Tak
Sitko Tak
Pokrowiec Tak
44,99 zł
Brutto
Ilość

Szklana butelka na wodę firmy Casno o pojemności 320 ml pozwoli cieszyć się ciepłym napojem przez długi czas. Konstrukcja butelki powoduje, że jest ona bardzo uniwersalna, mogą z niej korzystać dorośli i dzieci. Podwójne ścianki ułatwiają korzystanie z butelki oraz wydłużają właściwości termiczne w stosunku do standardowych rozwiązań. 

 

Szkło borokrzemowe jest stosunkowo odporne na uszkodzenia, dodatkowym zabezpieczeniem jest dołączony pokrowiec neopremowy. Szkło borokrzemowe jest wypalane w bardzo wysokiej temperaturze, co skutkuje wysoką odpornością butelki na zmiany temperatury. Butelka ze szła borokrzmowego jest alternatywą, dla butelek z tworzywa, które nie jest akceptowane przez część Klientów. 

 

Butelka nie reaguje przy kontakcie z sokami i innymi płynami, dlatego możesz cieszyć się niezmienionym smakiem ulubionego napoju. Szkło 

 

Nakrętka butelki na sok jest wykonana z połączenia polipropylenu i stali nierdzewnej typu 304. To połączenie znacznie podnosi walory estetyczne butelki. Stal typu 304 wykazuje właściwości antykorozyjne. Jest także dopuszczona do kontaktu z żywnością. Polipropylen nie wchodzi w reakcję z gorącą wodą czy sokiem i jest odporny na działanie wysokich temperatur. 

 

Dołączony specjalny filtr do herbaty pozwala szybko pozbyć się fusów.

 

Butelka na wodę i herbatę Casno posiada kompaktowe rozmiary i ergonomiczny kształt. Każdy, kto ceni walory estetyczne znajdzie odpowiedni model różniący się kolorem nakrętki 
i pojemnością. Duża możliwość personalizacji wyróżnia nowoczesną szklaną butelkę CASNO ERIE 320 ml.

 

Certyfikat ISO 9001 potwierdza jakość, a wiele kolorów i pojemności pozwala dobrać butelkę do swoich potrzeb. Ciesz się swoim ulubionym napojem przez cały rok korzystając z praktycznego bidonu. 

 

KXN-3111I
5 Przedmioty

Opis

Kolor
przeźroczysty
Materiał
Szkło boro-krzemowe
Pojemność
320 ml