Butelka szklana CASNO ONTARIO 520 ml żółty

Kolor - żółty

Pojemność – 520 ml

Materiał - Szkło borokrzemowe

Wysokość - 22,3 cm

Średnica - 7 cm

Powłoka antypoślizgowa - Tak

39,99 zł
Brutto
Ilość

Szklana butelka na wodę, to wartościowy element wyposażenia. Ergonomiczny kształt i kompaktowy rozmiar połączony z optymalną pojemnością 520 ml pozycjonują ten model jako butelkę praktyczną od strony Użytkownika oraz atrakcyjną pod względem wizualnym. 

Wartym podkreślenia jest materiał, z jakiego została wykonana butelka. Szkło borokrzemowe zapewnia wysoką wytrzymałość na zmiany temperatur, co pozwala korzystać z tego nowoczesnego bidonu także z gorącymi płynami. Szkło borokrzemowe nie matowieje wraz z upływem czasu. Pozwala to zachować ładny wygląd szklanej butelce na wodę przez długi czas. Szkło borokrzemowe nie wpływa negatywnie na smak płynów, co jest dodatkowym argumentem dla osób wrażliwych na mieszanie się smaków. 

Bidon szklany jest zamykany na w trwałą, zakręcaną nakrętkę wykonaną z polipropylenu. Gwarantuje to szczelność bez względu na pozycję butelki, płyn z niej nie wycieknie. 

Szklany bidon Casno Ontario 520ml charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania. Żółta opaska z polipropylenu podnosi walory estetyczne oraz poprawia pewność chwytu.


Kupując, butelkę na wodę i sok możesz zabrać, ją gdziekolwiek zachcesz, do szkoły, pracy na trening pod dachem lub na świeżym powietrzu w plenerze. 

 

KXN-3109W
16 Przedmioty

Opis

Kolor
żółty
Materiał
Szkło boro-krzemowe
Pojemność
520 ml