Blender G21 Perfect Smoothie

 1. Blender Premium o bardzo dużej mocy 1500 W
 2. 35 000 obr/minutę
 3. Płynna regulacja obrotów
 4. Mulifunkcyjny – może zastępić aż do 10 funkcjonalności innych urządzeń AGD
 5. Najwyższa jakość noży
 6. Bardzo duży kielich – 2,5 litra
 7. Najlepsza proporcja jakości i mocy do ceny
 8. Elegancki design
PLN899.00
Tax included
Color
 • Beige
 • White
 • Red
 • Black
 • Green
 • Brąz
Quantity

PayPal

G21 Perfect Smoothie to multifunkcyjny blender kielichowy, niezastąpiony w przygotowaniu zarówno pysznych smoothies, jak i innych zdrowych potraw. Warto zainteresować się tym innowacyjnym urządzeniem, gdyż jego możliwości, poparte najlepszymi parametrami technicznymi, zachwycą nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

 • Blender kielichowy – dla kogo?

Nowoczesny blender G21 Perfect Smoothie powstał z myślą o prostym przygotowaniu zdrowych posiłków. Jako pomocnik kuchenny przyda się więc zarówno osobom dbającym o linię, rodzinom z małymi dziećmi, jak i profesjonalnym szefom kuchni. Dzięki niemu przygotujemy bowiem zdrowe koktajle, sycące zupy, pyszne musy, sorbety i lody oraz wszelkie dania, niezbędne do skomponowania prawidłowej diety. Przede wszystkim jednak blender ten, jest produktem z najlepszym stosunkiem jakości i mocy do ceny, zadowoli więc każdego, kto lubi mądrze wydawać pieniądze i ceni sobie wysoką funkcjonalność.

Blender G21 Perfect Smoothie wyróżnia się na rynku dużą mocą, innowacyjnymi rozwiązaniami i pięknym designem. Ze względu na zastosowane w nim rozwiązania może on z powodzeniem zastąpić aż 10 innych sprzętów kuchennych (np. mikser, koktajler, szatkownicę, rozdrabniacz do orzechów, wyciskarkę, kruszarkę do lodu, młynek do kawy, tarkę, blender i urządzenie do przygotowania lodów). Nic więc dziwnego, że blender ten został kupiony przez tysiące klientów w całej Europie.

 • Innowacja dla każdego – parametry blendera

To, co wyróżnia G21 Perfect Smoothie to dbałość, z jaką zaprojektowano i wykonano jego funkcjonalne części. Wyjątkowość każdej z nich wpływa na komfort użytkowania i zachwyca możliwościami. Przyjrzyjmy się zatem najważniejszym cechom i parametrom produktu:

● Moc – blender charakteryzuje się mocą 1500W, która pozwala urządzeniu na uzyskanie bardzo wysokich obrotów (nawet 35 000 obrotów na minutę). Dzięki temu produkty charakteryzują się gładką, jednorodną konsystencją i zachowują wszystkie charakterystyczne dla siebie walory smakowe i odżywcze. Dodatkowo G21 Perfect Smoothie posiada płynną regulację obrotów, pozwalającą na dowolne ustawienie prędkości i kontrolę stopnia zblendowania pożywienia. Pyszne dania powstają więc w prosty sposób przy znacznej oszczędności czasu.

● Ostrza – w urządzeniu zamontowano wysokiej jakości noże tnące, które doskonale dostosowują się do wspomnianej mocy blendera i jego wysokich obrotów. Zestawy ostrzy, zaprojektowane i wycięte za pomocą lasera z wytrzymałej stali utwardzonej, zamontowane zostały na specjalnych łożyskach umożliwiających płynne blendowanie produktów. Duże znaczenie ma przy tym ułożenie noży w systemie 3D, czyli skierowanie części z nich w górę, a części w dół. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na perfekcyjne rozdrabnianie nawet najtwardszych orzechów, czy cięcie zazwyczaj kłopotliwych warzyw liściastych.

● Kielich- ten charakterystyczny element blendera posiada największy obecnie rozmiar na rynku, ponieważ ma pojemność 2,5 litra. Umożliwia więc przygotowanie ilości pożywienia dla całej rodziny, bez zbędnego przelewania i brudzenia innych naczyń. Do budowy kielicha użyto tritanu – materiału lżejszego i wytrzymalszego niż szkło, charakteryzującego się doskonałą odpornością chemiczną i wysoką wytrzymałością cieplną. Dodatkowo kielich G21 Smoothie wyposażony został w ergonomiczną rączkę i szczelną pokrywkę (z zamykanym otworem pozwalającym na dodawanie produktów już podczas pracy blendera). Innowacyjnym rozwiązaniem jest to, że kielich może być montowany w podstawie dowolną stroną. Wszystko za pomocą specjalnych wypustek naprowadzających zamontowanych w podstawie, umożliwiających szybkie i prawidłowe, a przede wszystkim bezpieczne przymocowanie kielicha.

● Podstawa – oprócz wspomnianych wypustek naprowadzających kielich, blender G21 wyposażony jest w elektroniczne zabezpieczenia przed uruchomieniem. Jest to istotna funkcja odpowiedzialna za bezpieczeństwo użytkownika. Ponadto podstawa blendera wyposażona została w antypoślizgowe nóżki, które zapobiegają przesuwaniu się urządzenia podczas pracy. Oznacza to, że G21 Perfect Smoothie pozostanie stabilny i nieruchomy, nawet przy największej mocy, z jaką będzie pracował. Dodatkowym udogodnieniem jest przestrzeń do zwijania kabla sieciowego. Urządzenie może być bowiem używane zarówno blisko gniazda sieciowego, jak i na odległość 1,45m (długość kabla zasilającego).

● Design – wszystkie elementy blendera tworzą spójną, ergonomiczną całość i cieszą oko nowoczesnym i ładnym wzornictwem. Urządzenie dostępne jest w pięciu kolorach, tak by użytkownik mógł z powodzeniem dopasować go do wystroju swojej kuchni. Dostępne kolory to biały połysk, cappuccino, bordo połysk, elegancki brąz i czarny grafit.

 • Gwarancja komfortu i bezpieczeństwa

Jak już wiemy, szereg innowacyjnych zabezpieczeń sprawia, że G21 Perfect Smoothie jest bezpieczny w użytkowaniu. Warto jednak dodać, że obsługa blendera jest niezwykle prosta i intuicyjna. Wystarczy jedynie włączyć urządzenie i ustawić szybkość jego obrotów. Po skończonej pracy blender łatwo jest również wyczyścić. Co więcej, w razie jakichkolwiek problemów producent G21 Perfect Smoothie zapewnia czteroletnią gwarancję na silnik i sterowanie oraz dwuletnią gwarancję na kielich. Nic więc dziwnego, że tak wielu zadowolonych klientów w swojej kuchni używa tego wielofunkcyjnego urządzenia.

Perfect Smoothie
50 Items

Specific References

ean13
8595627409104