OUTLET Wyciskarka wolnoobrotowa G21 Gracioso

Wyciskarka w stanie nowym. Pochodzi z nieodebranej przesyłki. Opakowanie zewnętrzne podniszczone. Na czas transportu zostanie dodatkowo zabezpieczone. 

Wyciskarka wolnoobrotowa do soków G21 Gracioso - pozioma

- bezpieczny ceramiczny ślimak 80 mm

- duży otwór wsadowy

- silnik indukcyjny

- moc 200W

- 70 obrotów na minutę

maksymalnie wyciszona 40-50 dB

- szybki demontaż

- bez BPA

949,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Wyciskarka w stanie nowym. Pochodzi z nieodebranej przesyłki. Opakowanie zewnętrzne podniszczone. Na czas transportu zostanie dodatkowo zabezpieczone. 

  • Zdrowie? Naturalnie!

Zdrowy tryb życia to żadna fanaberia, drogie hobby, na które mogą pozwolić sobie nieliczni, dziwny, zaimportowany z Zachodu slogan, który tylko jest ładny z nazwy… To sposób myślenia i działania wpływający na lepsze samopoczucie, codzienny komfort psychiczny i fizyczny, ogólne zadowolenie z życia. Prowadzić zdrowy tryb życia to znaczy regularnie ćwiczyć i stosować odpowiednią dietę. Nie musimy jednak kupować drogich produktów, by przyswajać niezbędne witaminy i mikroelementy - wystarczy codziennie pić świeżo wyciskane soki!

Są dla organizmu niezwykle odżywczą kuracją, zapewniającą ogromną dawkę wszystkiego, co dobre: antyoksydantów, minerałów, enzymów i setek fitozwiązków koniecznych dla zdrowia. Żeby jednak mieć pewność, że dostarczamy to, co najlepsze, że sok zawiera wartościowe ilości składników odżywczych, powinniśmy zainwestować w jakościową wyciskarkę do soków. Nie każda bowiem potrafi wycisnąć z owoców i warzyw czystą esencję zdrowia.

  • Soki z darów natury, czyli z czego możemy przygotować pyszne i zdrowe soki?

Mając to na uwadze, polecamy wyciskarkę wolnoobrotową G21 Gracioso. To produkt dobry dla początkujących, osób, które nigdy nie korzystały z tego typu sprzętów, jak również dla zaawansowanych, ceniących sobie optymalne parametry, wiedzących, po czym poznać, że wyciskarka jest warta uwagi. Wystarczy tylko chwila i już możemy delektować się świeżym, zdrowym, smacznym sokiem - z twardych owoców (jak burak czy marchewka) czy nawadniających, soczystych miękkich, jak pomarańcza, dojrzała gruszka czy śliwka.

Tak samo szybko i sprawnie przygotujemy nalewki z różnych ciekawych okazów - pigwy, cebuli czy nawet szyszek chmielu, a nawet oczyszczające soki z warzyw liściastych (z sałaty, pokrzywy itd.) i bio przeciery z pomidorów czy ogórków. Przygotujemy też wspaniałe mikrobójcze wyciągi z igieł sosny, imbiru, siemienia lnianego, jęczmienia itd. Za tak duże możliwości G21 Gracioso odpowiadają doskonale zaprojektowane, solidnie wykonane elementy składowe.

  • Wśród nich warto wymienić:

● Bardzo duży otwór wsadowy, wynoszący aż 7,5 cm, dzięki czemu z łatwością zmieścimy do niego nawet całe owoce, jak jabłka, a co najważniejsze - szybciej wyciśniemy pyszne soki. W czasie 20 minut przygotujemy do 3 litrów soku (w zależności od owoców). Cały proces jest dużo szybszy i mniej monotonny niż w przypadku wkładania mniejszych, pokrojonych części. Mimo dużego rozmiaru otworu wsadowego jest on specjalnie zabezpieczony przed przypadkowym włożeniem ręki do środka wyciskarki.

● Duży ceramiczny ślimak, równie ważny, bo odpowiada za sprawność przetwarzania produktów. Zasada jest taka, że im większa średnica ślimaka, tym wyciskanie będzie efektywniejsze. W G21 właśnie tak jest, bo średnica ślimaka wynosi 80 mm. Na uwagę zasługuje również materiał, z jakiego został wykonany, czyli ceramiki. To jeden z bezpieczniejszych surowców wykorzystywanych do kontaktu z żywnością. Zresztą, wiadomo już to od dawna - od czasów starożytności, gdy ceramika stosowana była do produkcji naczyń. Nic się w tym temacie nie zmieniło, dzięki czemu mamy gwarancję, że wyciśnięty sok będzie prawdziwie świeży, bez żadnych “dodatków” w postaci mikrocząstek ścieranego plastiku (a tak się może zdarzyć, gdy ślimak jest wykonany z tworzyw sztucznych).

● Nawet jednak największy wsad i ślimak nie będą efektywne bez wydajnego silnika. Zastosowany w wyciskarce silnik indukcyjny jest nie tylko wysokoenergetyczny, ale i cichy, więc przygotowanie soku nie będzie się wiązało z męczącymi mechanicznymi odgłosami. Dźwięki emitowane przez G21 Gracioso to zaledwie 50dB. To silnik niezawodny, bezawaryjny i sprawny przez długie lata. Ma też ogromną siłę w momencie rozruchu, więc nie ma ryzyka, że ulegnie awarii.

Duży otwór wsadowy i ceramiczny ślimak, a także mocny silnik indukcyjny - to niezwykle istotne składowe, które sprawiają, że G21 Gracioso to niezawodna, wysokojakościowa i nowoczesna wyciskarka. Potwierdza to jej konstrukcja stworzona w ten sposób, aby mycie, składanie i rozkładanie wyciskarki były bezproblemowe i nie zajmowało dużo czasu. Nie ma tu mowy o żmudnym i czasochłonnym procesie czyszczenia (a tak to wygląda w przypadku wielu urządzeń), bo całość zajmuje około 90 sekund.

  • Wyciskarka wolnoobrotowa G21 Gracioso to poza tym:

● Idealne zestrojenie całego systemu wyciskania - ślimaka, sita oraz regulacji ilości soku. To oznacza, że wyciśniemy maksymalną ilość soku, nie tylko z miękkich cytrusów i warzyw liściastych, ale również z twardych warzyw;

● Zaawansowany tryb pracy wstecznej, który jest szczególnie przydatny w przypadku twardych warzyw, mrożonych owoców czy orzechów;

● System zapewniający długotrwałe działanie sprzętu. Po 20 minutach specjalny mechanizm wyłączy wyciskarkę, chroniąc wszystkie jej podzespoły przed nadmiernym przegrzaniem;

● Stabilna praca, między innymi dlatego, że urządzenie zostało wyposażone w antypoślizgową podstawkę. Dzięki niej wyciskarka nie będzie się poruszać blacie kuchennym, co mogłoby utrudniać przygotowanie soku, a nawet grozić jej upadkiem na podłogę.

G21 Gracioso

Opis

Kolor
INOX