Zgrzewarka próżniowa do sous-vide G21 Nefrit

Parametry: 

       moc: 200 W,

       ciśnienie: -28,3 cala Hg / -958 mbar,

       maks. szerokość folii: 28 cm,

       materiał: plastik,

       podwójny zgrzew: tak,

       wyciąg powietrza: tak,

       długość kabla zasilającego: 1,2 m,

       kolorystyka: czarny korpus, szara pokrywa,

       wymiary (szer. x wys. x gł.): 380 x 108 x 200 mm,

       waga: 2,8 kg,

       wymiary opakowania (szer. x wys. x gł.): 435 x 155 x 255 mm,

       waga z opakowaniem: 3,13 kg.

499,00 zł
Brutto
Ilość

Zgrzewarka próżniowa G21 Nefrit

Pakowanie próżniowe jest jednym z najlepszych sposobów na przechowywanie żywności, zapewniającym jej świeżość na długi czas, a przy tym gwarantującym zachowanie smaku i zapachu. Do odsysania powietrza z wnętrza opakowania potrzebne jest zaś odpowiednie urządzenie cechujące się niezawodnością oraz skutecznym działaniem, takie jak zgrzewarka próżniowa G21 Nefrit z naszego sklepu. Pozwoli Ci ona na bezpieczne przechowywanie produktów spożywczych bez utraty walorów smakowych czy aromatów.

Wysokowydajna zgrzewarka próżniowa z podwójną pompą

Zgrzewarka próżniowa G21 Nefrit oferowana w naszym sklepie to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla restauracji czy punktów gastronomicznych, lecz także osób, które chcą poznać zalety tego sposobu pakowania albo sprawdzić się w gotowaniu metodą sous-vide. Urządzenie jest wyposażone w podwójną pompę zapewniającą szybkie i skuteczne odsysanie powietrza z torebek próżniowych o maksymalnej szerokości 28 cm, a dwa zgrzewy stanowią gwarancję szczelności. Ponadto zgrzewarka Nefrit ma też wbudowany pojemnik na folię i ostrze do jej odcinania, co dodatkowo ułatwia proces pakowania żywności.

Zgrzewarka Nefrit – idealna do gotowania metodą sous-vide

Odsysanie powietrza jest niezwykle skuteczną metodą konserwacji produktów spożywczych, ale może również posłużyć do przygotowywania potraw sous-vide. Polega to na zanurzaniu próżniowo zapakowanej żywności w wodzie o niższej temperaturze niż przy tradycyjnym gotowaniu, ale na dłużej. Metoda ta chroni potrawy przed działaniem powietrza, a przez to pozwala na zachowanie ich naturalnych aromatów, znakomitego smaku oraz barwy. Sous-vide to sposób wykorzystywany przez wielu cenionych szefów kuchni, a dzięki zgrzewarce G21 Nefrit Ty również będziesz mógł go poznać.

Funkcje zgrzewarki próżniowej G21 Nefrit

Wiele przydatnych funkcji oraz łatwa, intuicyjna obsługa sprawiają, że zgrzewarka próżniowa G21 Nefrit wyróżnia się znakomitą uniwersalnością. Może ona posłużyć nie tylko do automatycznego, ale również ręcznego odsysania powietrza z torebek foliowych dzięki funkcji Pulse Vacuum. Ponadto urządzenie pozwala też na ustawienie czasu zgrzewania w zależności od typu folii. Zgrzewarka Nefrit doskonale nadaje się do pakowania żywności w różnego rodzaju opakowaniach, w tym woreczkach próżniowych czy folii w rolce.

Skuteczne marynowanie dzięki pakowaniu próżniowemu

Spośród praktycznych rozwiązań zastosowanych w zgrzewarce Nefrit warto zwrócić szczególną uwagę na tryb marynowania. Wystarczy podłączyć specjalny przewód do otworu pojemnika próżniowego (o pojemności 1,4 lub 2 l), w którym umieszczone są marynowane produkty, a następnie wcisnąć przycisk odpowiadający za funkcję marynowania. Powietrze zostanie odessane, a aromat marynaty szybciej i skuteczniej wniknie w żywność, zapewniając jej nieosiągalną dotąd intensywność smaku oraz zapachu, które zachwycą nawet najbardziej wymagające podniebienie.

Zgrzewarka próżniowa G21 Nefrit dla prawdziwych szefów kuchni

Niezależnie od tego, czy masz już bogate doświadczenie w przygotowywaniu wybornych potraw, czy stawiasz pierwsze kroki w gotowaniu, zgrzewarka próżniowa G21 Nefrit pozwoli Ci poczuć się jak prawdziwy szef kuchni. To urządzenie najwyższej jakości – jego specyfikacja techniczna przedstawia się następująco: 

       moc: 200 W,

       ciśnienie: -28,3 cala Hg / -958 mbar,

       maks. szerokość folii: 28 cm,

       materiał: plastik,

       podwójny zgrzew: tak,

       wyciąg powietrza: tak,

       długość kabla zasilającego: 1,2 m,

       kolorystyka: czarny korpus, szara pokrywa,

       wymiary (szer. x wys. x gł.): 380 x 108 x 200 mm,

       waga: 2,8 kg,

       wymiary opakowania (szer. x wys. x gł.): 435 x 155 x 255 mm,

       waga z opakowaniem: 3,13 kg.

Zapraszamy do składania zamówień na wysokowydajną, niezawodną zgrzewarkę próżniową G21 Nefrit!

G21VKPV21
30 Przedmioty