Folia w rolce do zgrzewarki próżniowej sous-vide 20x600cm

Specyfikacja:

      Szerokość: 20 cm

      Długość: 600 cm

 

Zawartość paczki:

      2 rolki 20 x 600 cm

39,00 zł
Brutto
Ilość

Oferujemy niezawodną folię próżniową w rolce o szerokości 20 cm i długości 6 m, pakowaną po 2 sztuki. Sprawdzi się ona doskonale do takich urządzeń jak zgrzewarki próżniowe G21 Onyx, G21 Nefrit, ale nie tylko, służąc do przygotowywania żywności metodą sous-vide, która znacznie przedłuża okres jej przydatności. Ponadto duża wytrzymałość i wysoka jakość wykonania folii spożywczej G21 powoduje, że świetnie nadaje się ona także do długiego przechowywania jedzenia w zamrażarce, bez ryzyka szybkiego zepsucia.

 

Bezpieczna, a zarazem solidna folia próżniowa G21

 

Ogromną zaletą proponowanej przez nas folii w rolce jest zarówno zastosowany do jej stworzenia materiał przyjazny zdrowiu, jak i mocny, szeroki zgrzew. Wszystko to pozwala na swobodne przygotowywanie żywności techniką sous-vide, bez obaw o bezpieczeństwo najbliższych. Nie bez znaczenia jest również doskonała jakość samej folii, dzięki której ugotowane pyszności zyskują jeszcze dłuższy czas przydatności do spożycia, gdy są przechowywane w lodówce lub zamrażarce.

 

Regulowana długość – sposób na efektywne wykorzystanie folii próżniowej

 

Folię G21 cechuje nie tylko uniwersalne zastosowanie, ale też możliwość regulacji długości w zależności od potrzeb. W przeciwieństwie do klasycznych worków próżniowych folię możesz przyciąć w dowolnym miejscu, dostosowując ją do konkretnej żywności. Dodatkowo dysponując nowoczesną zgrzewarką próżniową G21 z magazynkiem do folii i wbudowanym obcinakiem, będziesz miał jeszcze prostsze zadanie – z łatwością wysuniesz folię, a za pomocą obcinaka wyregulujesz jej długość.

 

Główne zalety folii próżniowej G21 20 x 600 cm:

      jakość wykonania i bezpieczny materiał,

      wysoka wytrzymałość tworzywa, umożliwiająca użycie folii nawet przy gotowaniu metodą sous-vide,

      możliwość indywidualnego dopasowania długości do aktualnych potrzeb,

      mocny i szeroki zgrzew.

 

Specyfikacje:

      Szerokość: 20 cm

      Długość: 600 cm

 

Zawartość paczki:

      2 rolki 20 x 600 cm

G21SCK200x6000
28 Przedmioty