Suszarka spożywcza G21 HARMONY BIG

Specyfikacja:

  1. Elektroniczne sterowanie temperaturą: 32-68º C
  2. Wbudowany timer
  3. 10 prostokątnych  tac suszących
  4. Równomierny nawiew od tyłu
  5. Powierzchnia suszenia: 1,29 m2
  6. Moc 800W, właściwie dopasowana do powierzchni suszenia
  7. Zastosowanie: warzywa, owoce, zioła, mięsa, ryby,
  8. Wykonanie z bezpiecznych materiałów BPA Free
  9. Najlepszy stosunek powierzchni suszącej, jakości do ceny
1 049,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Zdrowo się odżywiać? Trudniejsze niż się wydaje

 

Coraz więcej osób dba o to, by lepiej się odżywiać. Jeśli też podjęliśmy starania nad zmianami nawyków żywieniowych, wiemy, jak trudne to zadanie, bo często - choćbyśmy chcieli inaczej - nie możemy w spokoju przygotować pożywnych posiłków. I wybieramy drogę na skróty, racząc się szybkimi, niezdrowymi przekąskami. Będąc w biegu ciężko nad tym zapanować, bo głód odzywa się w najmniej właściwym momencie i nie pozwala racjonalnie myśleć. A przecież jedzenie jest jak paliwo, potrzebujemy go do życia, szczególnie to pobudzające z dużą dawką cukru. Jak więc pojawia się kryzys, sięgamy po słodycze, a później żałujemy, że tak się stało. Tymczasem można inaczej, nawet jak często nie mamy czasu na przygotowanie wartościowych posiłków. Odpowiedzią jest Suszarka G21 Harmony Big!

 

G21 Harmony Big - co w niej przygotujemy?

 

Dzięki niej zawsze będziemy przygotowani na niespodziewany atak głodu. W suszarce G21 Harmony Big bez problemu wysuszymy owoce i warzywa, które stanowić będą doskonałą, zdrową przekąskę, którą pożywić się możemy, gdy tylko najdzie nas na to ochota. Owoce wystarczy pokroić w plasterki (morele, banany, daktyle, jabłka, gruszki, śliwki itd.), a warzywa na drobne kawałki (marchewka, pietruszka, rzodkiewka itd.), by zapewnić sobie miłą słodycz bez szkodzącego cukru i witalność, jaka pobudza do działania. To oczywiście nie wszystko, bo G21 Harmony Big wysuszy wiele innych pokarmów, nie usuwając z nich tego, co najcenniejsze, czyli substancji odżywczych i enzymów. To między innymi:

 

     Liście różnych ziół (bazylia, rozmaryn, pokrzywa czy koperek), które po wysuszeniu staną się idealnym dodatkiem do różnych potraw i to przez cały rok;

     Uzupełnieniem dań staną się także wysuszone ząbki czosnku i piórka cebuli;

     Na przekąski idealnie nadają się pożywne kawałki mięsa oraz ryby. Nie tylko smaczne, ale również bogate w białko i zdrowe tłuszcze omega-3;

     Poza tym, zawsze pod ręką będziemy mieć pyszne nasiona dyni, słonecznika, sezamu i lnu, orzechy laskowe, włoskie i migdały, a także grzyby, które są idealnym, pożywnym składnikiem do zup, sosów i pizzy. 

 

Naturalne suszenie bez drobinki chemii

 

Ktoś jednak może zapytać: po co kupować to urządzenie, kiedy praktycznie w każdym sklepie dostępne są suszone owoce? To prawda, znajdziemy je w małych osiedlowych sklepikach, jak i w wielkich marketach, ale warto pamiętać, że mają one mało wspólnego ze zdrowym jedzeniem. Są oczywiście lepsze od chipsów, żelków czy batoników, ale i tak pełne chemii, barwników i innych szkodliwych substancji. To jeszcze bardziej powinno zachęcić do własnej inicjatywy i przyrządzania pysznych posiłków w warunkach domowych. Zwłaszcza że G21 Harmony Big to sprzęt z najwyższej półki, o czym przekonujemy poniżej!

 

     Układ grzania i cyrkulacja powietrza

 

G21 cechuje profesjonalny nawiew boczny, dzięki czemu suszenie odbywa się z dużą równomiernością temperatury. To sprawia, że ciepłe powietrze dociera w tym samym stopniu do każdej tacy, zapewniając wysoką skuteczność suszenia. Nie ma obawy, że w jednym miejscu potrawy będą lepiej przygotowane, w drugim mniej. O nic się nie musimy martwić, nie jesteśmy zmuszeni też do dodatkowych czynności, jak przekładanie tac. Suszarki z nawiewem bocznym jak G21 Harmony Big to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto planuje suszyć żywność regularnie. 

 

     Duża powierzchnia suszenia, dopasowana moc urządzenia

 

W suszarce G21 Harmony Big znajdziemy aż 10 prostokątnych tac. Wymiar każdej z nich to 34 cm na 38 cm, więc zmieścimy tam wiele specjałów. Zresztą wystarczy spojrzeć na łączną powierzchnię suszarki, wynoszącą aż 1,29 m2, by zrozumieć, ile jest w niej miejsca. Możemy być pewni, że wszystkie produkty zostaną wydajnie i równomiernie wysuszone, co zapewnia moc na poziomie 800W. Zachowano idealną proporcję mocy grzewczej do powierzchni suszenia, nie istnieje więc ryzyko, że wysuszą się tylko produkty znajdujące się najbliżej grzałek. 

 

     Wysokiej jakości termostat i cyfrowa regulacja temperatury

 

Suszarka G21 Harmony Big, jak wiele innych urządzeń tego typu, wyposażona została w cyfrową regulację, lecz ważniejszy jest element mierzący temperaturę w środku - czujnik. To bowiem od niego zależy, czy określona wartość na wyświetlaczu zostanie utrzymana. W omawianej suszarce zastosowano najwyższej jakości elektroniczne systemy pomiaru temperatury. Są sprzężone z regulatorem temperatury, a dzięki temu odpowiedni jej poziom utrzymuje się w suszarce. Jest stabilny, dokładnie taki, jak chcemy.

 

Na uwagę zasługują też takie parametry jak:

 

     Cyfrowa regulacja czasu pracy, czyli, jak nazwa wskazuje, pozwala ona na ustawienia czasu, po którym urządzenie wyłączy się automatycznie. Zawsze jednak gdy zmienimy zdanie, możemy przerwać pracę suszarki wcześniej, wciskając przycisk “włącz/wyłącz”. 

 

     Nowoczesny design - doceni to każdy, kto nie chce mieć w kuchni tylko funkcjonalnych, nowoczesnych urządzeń, ale również o pięknym, eleganckim wyglądzie. Suszarkę G21 Harmony Big zaprojektowano bardzo starannie, wzbogacając ją o skórę wysokiej jakości - tworzywo sztuczne BPA Free. Narożne słupki zaś wykończone są stalą nierdzewną.

 

     Pełne bezpieczeństwo - nie ma obaw, że podczas korzystania z suszarki grozi nam jakieś niebezpieczeństwo, bo wszystko elementy składowe są certyfikowane (BPA Free). 

G21 HARMONY BIG