Suszarka spożywcza G21 Harmony Platinum

  1. Elektroniczne sterowanie temperaturą: 35-68º C
  2. Wbudowany timer
  3. 10 stalowych  tac suszących
  4. Ze stali nierdzewnej
  5. Równomierny nawiew od tyłu
  6. Powierzchnia suszenia: 1,44 m2
  7. Moc 1000W, właściwie dopasowana do powierzchni suszenia
  8. Zastosowanie: warzywa, owoce, zioła, mięsa, ryby,
  9. Wykonanie z bezpiecznych materiałów 
  10. Najlepszy stosunek powierzchni suszącej, jakości do ceny
1 549,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Szybkie życie - złe nawyki żywieniowe

 

Żeby żyć, trzeba jeść - tak jest od zawsze. Na przestrzeni lat jednak zmianie uległ sposób naszego odżywiania. Dzisiaj do łask powraca naturalność, a więc coraz więcej osób stara się wybierać takie produkty, które rzeczywiście są zdrowe i wartościowe dla naszego ciała i psychiki. Nie jest to jednak łatwe w dzisiejszym zabieganym świecie, gdzie często jemy “w biegu”, a przeważnie są to niezbyt zdrowe, słodkie i tłuste przekąski. Warto to zmienić, nie tylko starając się przygotowywać niskokaloryczne, wartościowe w związki odżywcze potrawy, ale też będąc w ruchu, gdy szybki tryb życia zmusza nas do wybierania najprostszych, co oznacza najmniej zdrowych rozwiązań. 

 

Jedna suszarka, a tyle dobrego

 

Jednym z lepszych sposobów, by zacząć odżywiać się lepiej, jest zainwestowanie w porządnej jakości suszarkę spożywczą G21 Harmony Platinum. To sprzęt, który pozwoli nam każdego dnia przyrządzić pyszną, zdrową przekąskę, także w zakresie tzw. surowej diety (RAW FOOD). Możemy więc bardzo szybko wprowadzić nowe nawyki do swojego życia, bo za pomocą urządzenia wysuszymy nie tylko owoce, które idealnie zastępują słodycze (plasterki bananów, jabłek, moreli gruszek, śliwek) czy pełne witamin warzywa (marchewka, pietruszka, rzodkiewka), ale też mięsa, ryby, orzechy, różne nasiona i grzyby. To oczywiście nie wszystkie możliwości, ale pokazują, z jakim potencjałem mamy do czynienia. Co najważniejsze, przygotowywane pokarmy w domu są w 100% naturalne, bez żadnych dodatków - barwników, chemicznych substancji i konserwantów. W sklepach znajdziemy suszone owoce, ale niestety pełne niepotrzebnych dla naszego organizmu związków chemicznych. 

 

Suszenie - znane, cenione od dawna

 

Suszenie produktów w domu to więc pełna kontrola nad tym, co jemy. A to, że usuniemy z jedzenia wodę, sprawi, że bardzo długo będziemy mogli cieszyć się z przygotowanych przez nas przekąsek. Zresztą, wiedzieli o tym już ludzie przed tysiącami lat, którzy po upolowaniu dużego zwierza, musieli go jakoś zakonserwować, by nie zgnił. Suszenie sprawdziło się tu doskonale, bo nie dość, że takie pożywienie ma bardzo długi termin przydatności, to podczas obróbki nie traci wartościowych składników, które są niezbędne do normalnego funkcjonowania. 

 

Optymalna temperatura i wysoka jakość suszenia

 

Suszarka G21 Harmony Platinum wyposażona została w nawiew boczny, który charakteryzuje się regularnym i równomiernym obiegiem, sprawiając, że zapewniona jest optymalna temperatura i wysoka skuteczność suszenia. To zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż cyrkulacja pionowa, jaka występuje w tańszych urządzeniach. To komfort, bo nie musimy wykonywać żadnych dodatkowych czynność, na przykład związanych z przekładaniem tac. Nie powstaje też efekt nierównomiernego suszenia bądź dosuszania niektórych tac. 

 

Duża powierzchnia suszenia i dopasowana moc urządzenia

 

W suszarce G21 Harmony Platinum zastosowano aż 10 prostokątnych tac. Każda z nich ma wymiar 40 cm na 36 cm i jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Jeśli policzyć całkowitą dostępną powierzchnię suszenia, to otrzymamy aż 1,33 m2. Nie dziwi więc, że opisywane urządzenie uważane jest za jedną z większych suszarek do owoców, warzyw i innych specjałów. Duża powierzchnia jednak może nie wystarczyć, gdy źle jest dobrana moc urządzenia. W G21 Harmony Platinum nie ma tego problemu, bo została ona dopasowana idealnie - równomiernie i wydajnie. Jej wartość to 1000 W, a dzięki tak dużej wartości mamy pewność, że wentylator rozprowadza ciepło po wszystkich poziomach suszarki. 

 

Suszarka pod stałą kontrolą

 

Sprzęt wyposażony został w cyfrową regulację temperatury, ale również w element mierzący, jaki zamontowano w środku suszarki. Za sprawą najwyższej jakości, bardzo dokładnych elektronicznych systemów pomiaru temperatury, mamy pewność stabilnej wartości, co wpływa bardzo dobrze na suszone produkty. 

 

Nie tylko dokładnie ustawimy temperaturę, ale również czas, co pozwoli nam lepiej wszystko zaplanować. Owoce, warzywa lub mięso będą się spokojnie suszyć, a my w tym czasie oddamy się innym pilnym obowiązkom. 

 

Piękny wygląd suszarki- coś dla estetów

 

Jeśli lubimy się otaczać nie tylko funkcjonalnymi, ale i pięknymi urządzeniami kuchennymi, to G21 Harmony Platinum zyska nasze uznanie. To produkt bardzo elegancki, wzbogacony połyskującą, wysokiej jakości stalą nierdzewną. Prezentuje się nie tylko zjawiskowo, ale jest również odporny na uszkodzenia mechaniczne. Jego kolejną pozytywną cechą jest to, że wykazuje całkowitą neutralność na zapach pożywienia. Poza tym sprzęt jest w pełni bezpieczny, co potwierdzają liczne certyfikaty.

 

Inne produkty G21 w Twojej kuchni

 

Marka G21 ma w swojej ofercie wiele innych produktów, jak blendery o wysokiej mocy czy wyciskarki wolnoobrotowe, które razem z opisywaną suszarką stanowią podstawowy zestaw dla każdego, kto chce zmienić swoje nawyki żywieniowe. Wszystkie urządzenia G21 to pewność jakości, wydajności i ergonomii, a potwierdzą to zarówno zwykli klienci, jak i profesjonalni kucharze i restauratorzy, używający sprzętu G21 w swoich kawiarniach i restauracjach. To nie dziwi, bo do produkcji suszarek, blenderów i wyciskarek stosowane są najlepsze, wyselekcjonowane podzespoły, sam zaś proces produkcyjny odbywa się na nowoczesnym liniach produkcyjnych, pod czujnym okiem doświadczonych inżynierów. 

 

G21 Harmony Platinum