Kubek termiczny Zojirushi SX-FSE45-WA z sitkiem na herbatę 450 ml

Pojemność: 450 ml

Biały

139,99 zł
Brutto
Ilość

Kubek termiczny

ZOJIRUSHI SX-FSE45

z sitkiem na liście herbaty

Pojemność: 450 ml

Biały

Zalety kubka:

  • Możliwość wykorzystania z sitkiem do herbaty lub bez
  • Matowe wykończenie wnętrza minimalizują zapachy i plamy
  • Łatwy do czyszczenia otwór o szerokości 7,5 cm
  • Nakrętka tworzywo sztuczne bez BPA
  • Stal nierdzewna 18/8

WAŻNE:

System otwierania i zamykania pokrywki nie gwarantuje pełnej szczelności, dlatego kubek należy przenosić wyłącznie w pozycji pionowej.

Przed zalaniem napojem zalecamy wcześniej ogrzać wrzątkiem lub schłodzić zimną wodą w sposób znaczący poprawi to właściwości termiczne.

Konstrukcja pokrywki - doskonałe utrzymanie czystości

Pokrywę możesz całkowicie rozłożyć na pojedyncze elementy, zapewni Ci to łatwe i dokładne czyszczenie sitka, ustnika i uszczelek.

Stylowy kubek termiczny

Elegancki i minimalistyczny design, a przy tym funkcjonalność oraz wygoda użytkowania – taki właśnie jest kubek termiczny o zaokrąglonym końcu od znanego oraz cenionego producenta Zojirushi. Świetnie sprawdzi się zarówno na kawę, jak i herbatę, a to za sprawą praktycznego sitka na herbaciane fusy. Co więcej, doskonale utrzymuje temperaturę nie tylko gorących, ale również zimnych napojów. Podczas jesiennego spaceru więc możesz cieszyć się rozgrzewającym naparem, z kolei w upalne popołudnie ochłodzisz się mrożoną kawą z kostkami lodu. Stylowe kubki termiczne z technologią Vacuum Insulation spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Dostępne w wielu kolorach, spośród których z pewnością wybierzesz idealny dla siebie.

SX-FSE45-WA
20 Przedmioty

Opis

Kolor
Biały