Zestaw do czekoladowego fondue Marie

Zestaw do czekoladowego fondue Marie

Przybliżone wymiary całości: wysokość 17 cm, długość 14,5 cm, szerokość 14 cm Przybliżone wymiary misy do fondue: wysokość 7 cm, średnica góra 14,3 cm z uchwytami, bez 11 cm Przybliżone wymiary misy do kąpieli wodnej: wysokość 8,5 cm, średnica góra 14 cm Przybliżone wymiary widelca: długość 14,5 cm
158,99 zł
Brutto
Ilość

Możesz cieszyć się najsmaczniejszym czekoladowym fondue z Choco Fondue Marie godzinami. Czekolada jest podgrzewana w kąpieli wodnej dzięki czemu nie przypala się. Czekoladowe fondue to idealny deser na długi jesienny wieczór dla dwojga, ale także słodkie co nieco do drinka na spotkanie z przyjaciółmi lub podwieczorek.
Dzięki metodzie "au-bain marie" roztopiona czekolada pozostaje w optymalnej temperaturze 40 ° C. Woda między dwoma naczyniami zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła z podgrzewacza. Czekolada nie przypala się, nie staje się ziarnista ani gorzka.
Zaskocz swoich znajomych i rodzinę przyrządzając czekoladowe fondue ze stylowym zestawem Marie z Boski. Pozwól im wybierać spośród różnych dodatków takich jak owoce, pianki, herbatniki, kawałki ciasta i inne. Ten wyjątkowy czekoladowy zestaw do fondue wykreuje prawdziwy klimat na każdej imprezie.
Ceramiczne naczynie do fondue można używać w kuchence mikrofalowej. Umożliwia to szybkie i bezpieczne stopienie czekolady. Są różne metody przygotowywania czekoladowego fondue, ale zalecamy przygotować je w większym naczyniu a następnie ostrożnie przelać. Do większej ceramicznej miski należy wlać 100 ml wody a następnie umieścić mniejszą misę z fondue. Ceramiczne naczynia i widelce do fondue można myć w zmywarce. Metalowy stelaż należy czyścić mokrą szmatką.
W skład zestawu wchodzi: miska ceramiczna do czekolady, miska ceramiczna do wody, metalowa podstawa, 2 widelce, podgrzewacz.

Pojemność maksymalna: 400 ml stopionej czekolady

Przybliżone wymiary całości: wysokość 17 cm, długość 14,5 cm, szerokość 14 cm
Przybliżone wymiary misy do fondue: wysokość 7 cm, średnica góra 14,3 cm z uchwytami, bez 11 cm
Przybliżone wymiary misy do kąpieli wodnej: wysokość 8,5 cm, średnica góra 14 cm
Przybliżone wymiary widelca: długość 14,5 cm

Przybliżone wymiary brutto: wysokość 21,3 cm, długość 15,5 cm, szerokość 15,5 cm
Przybliżona waga brutto: 1,317 kg
Opakowanie: kolorowy karton


Boska
BO-320400
12 Przedmioty

Opis

Wymiary
Przybliżone wymiary całości: wysokość 17 cm, długość 14,5 cm, szerokość 14 cm Przybliżone wymiary misy do fondue: wysokość 7 cm, średnica góra 14,3 cm z uchwytami, bez 11 cm Przybliżone wymiary misy do kąpieli wodnej: wysokość 8,5 cm, średnica góra 14 cm
Wymiary opakowań
21,3 cm x 15,5 cm x 15,5 cm