Dziękujemy za odwiedziny naszego sklepu internetowego pijsok.pl

 

Podejrzewamy, że znalazłeś się w tym miejscu, bo szukasz informacji o naszej firmie. Nie będziemy tutaj opisywać jaką pasją jest dla nas sprzedaż sprzętu AGD i jak wieloletnie doświadczenie mamy w tej branży, to popularne slogany, ale nie w naszym stylu.

Nasza rodzina już od jakiegoś czasu przekonała się jak wygodne i praktyczne jest korzystanie z naczyń wielokrotnego użytku. Butelki na sok i bidony na wodę wielokrotnie napełniamy, ciesząc się swoimi ulubionymi napojami. Byliśmy w szoku, jak się okazało, ile plastikowych, półlitrowych butelek z wodą mineralną kupowaliśmy co miesiąc. Tyle plastiku. Chwyciliśmy się za głowę i powiedzieliśmy koniec z tym. Jak postanowiliśmy tak kupiliśmy dzbanek filtrujący wodę z kranu i zaczęliśmy poszukiwania odpowiedniej butelki wielokrotnego użytku. 

Po jej nabyciu okazało się, że to był strzał w dziesiątkę. Poszliśmy za ciosem i zachęciliśmy do tego samego rodzinę i znajomych, którzy początkowo byli sceptycznie nastawieni, ale pokazaliśmy, jak można urozmaicić smak wody i od tego dnia także zmienili podejście do kupowania drogiej i mało ekologicznej wody butelkowanej. 

Stąd wziął się pomysł na naszą stronę internetową pijsok.pl , ale oczywiście możecie pić wodę (jak ktoś nie lubi soku) „doprawioną” odrobiną cytryny lub ulubionym owocem w butelce z fruit infuser.

 

Dzięki naszemu zaangażowaniu w poszukiwanie własnej butelki do wody poznaliśmy wielu producentów, co zaowocowało szeroką ofertą, jaką możemy przedstawić w kategorii butelki wielorazowe.

Jest ich tyle, że sami nie możemy zliczyć, ile posiadamy modeli, ale z pewnością są one ciekawie wykonane z nietuzinkowych materiałów, które kiedyś nawet nie przychodziły nam do głowy.  

Ciekawym dodatkiem na naszej stronie są wyciskarki czeskiej marki G21, której flagowym modelem jest wyciskarka wolnoobrotowa G21 Gracioso, dzięki której można pić sok zgodnie z nazwą naszej strony 

 

To tak krótko o nas, zapraszamy do zwiedzania.