Stellar Forma do pieczenia chleba 24x11
  • Stellar Forma do pieczenia chleba 24x11
  • Stellar Forma do pieczenia chleba 24x11
  • Stellar Forma do pieczenia chleba 24x11

Stellar Forma do pieczenia chleba 24x11

30x14x6,5cm
94,99 zł
Brutto
Ilość

Stellar Forma do ciasta, pasztetów 1,3 L wykonana z materiału o średniej grubości, który równomiernie rozprowadzanie ciepło, do użycia w piekarniku do 230 ° C.
Nie zawiera PTFE i PFOA. Forma jest łatwa w użyciu i czyszczeniu.
Forma przeznaczona jest do użycia w piekarniku.
Zakres temperatur do 230°C
Zaleca się myć ręcznie

Uwagi dotyczące użytkowania
Przed pierwszym użyciem należy usunąć etykiety i umyć formę ciepłą wodą z dodatkiem łagodnego detergentu a następnie dokładnie osuszyć. Forma przeznaczona jest do użytku tylko w piekarniku, nie nadaje się do użycia w piekarniku włączonym grillem, na płycie i w kuchence mikrofalowej. Formy nie należy przegrzewać. Przed przystąpieniem do czyszczenia forma powinna ostygnąć, w przeciwnym razie może dojść do złuszczania powłoki. Do mycia zleca się stosowanie łagodnych detergentów i miękkich, nylonowych zmywaków. Po umyciu formę należy dokładnie osuszyć. W przypadku przywarcia resztek potraw przed przystąpieniem do czyszczenia należy formę namoczyć przez kilka minut w ciepłej wodzie. W kontakcie z formą należy używać drewnianych lub silikonowych szpatuł. Nie należy kroić w formie. Należy zachować uwagę przy przechowywaniu, aby uniknąć zarysowania. Mycie formy zmywarce może prowadzić do uszkodzenia powłoki.

Ważne:
Na dłuższych bokach formy z obu stron na brzegu występują 2 punktowe przerwy w powłoce o powierzchni ok 1 mm, spowodowane są one technologią produkcji i nie stanowią wady wyrobu

Przybliżone wymiary: długość 30 cm, szerokość 14 cm, wysokość 6,5 cm
Przybliżone wymiary wewnętrzne formy: długość 24 cm, szerokość 11 cm, wysokość 6 cm

Przybliżone wymiary brutto: długość 30 cm, szerokość 14 cm, wysokość 6,5 cm
Przybliżona waga brutto: 0,277 kg
Opakowanie: papierowa zawieszka, torebka foliowa
Stellar
ST-SHA30
17 Przedmioty

Opis

Wymiary
30x14x6,5cm