Butelka Bidon Casno TENNESSEE 750 ml zielony z filtrem na fusy

Pojemność (ml) 750
Materiał Tritan
Wysokość (cm) 25,4 cm
Średnica (cm) 6,9 cm
Gwarancja (msc) 24
Uchwyt Tak
Sitko Tak
Miarka Tak
Wolne od BPA Tak
Ustnik Tak
49,99 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Ergonomiczna butelka na wodę wykonana z Tritanu o optymalnej pojemności 750 ml. Butelka TENNESSEE, to bardzo praktyczne rozwiązanie dla osób trenujących na siłowni oraz lubiących ruch na świeżym powietrzu. Jej wytrzymałość jest dodatkowym atutem, żeby zabierać ją zawsze ze sobą. 

 

Oferowana butelka Tritanowa posiada wiele zalet, które wyróżniają ją na tle konkurencji.

Butelka została wykonana z wytrzymałego materiału. Jest odporna na uszkodzenia mechaniczne przy jednoczesnym zachowaniu niskiej wagi, jedynie 145g. Bo butelki tritanowaj możesz wlać płyn o temperaturze do 80 stopni Celsjusza. Daje to dodatkowe możliwości, swój bidon możesz wyparzyć oraz umyć w zmywarce. 

 

Butelka z tritanu TENNESSEE jest wyposażona w dopasowaną nakrętkę. Zamknięcie butelki jest wykonane z poliwęglanu, polipropylenu i tworzywa ABS. Butelka posiada filtr do herbaty, który zatrzymuje fusy, żeby nie przedostawały się podczas picia. 

 

Nowa gama butelek Casno jest czymś, czego oczekuje wielu Klientów. Certyfikat ISO 9001 potwierdza jakość, a wiele kolorów i pojemności pozwala dobrać butelkę do swoich potrzeb. Ciesz się swoim ulubionym napojem przez cały rok korzystając z praktycznego bidonu. 

KXN-1226N

Opis

Kolor
zielony
Materiał
Tritan
Pojemność
750 ml